Dantų implantacija

KAS YRA DANTIES IMPLANTAS?

Danties implantas – tai danties šaknies pakaitalas. Jis gaminamas iš ypač tvirtos, lengvos ir biologiškai su kaulu suderinamos medžiagos (titano, cirkonio ar jų lydinio) ir primena nedidelį varžtelį. Atstatinėjant prarastą dantį, “varžtelis” chirurginiu būdu įsukamas į žandikaulį, o prie jo tvirtinama dirbtinė danties karūnėlė.

Danties implantas žmogui pirmąkart įsriegtas dar 1967 m. Nuo tada implantologija pažengė tiek, kad šiais laikais dantų atstatymo implantais procedūra kasmet atliekama virš 10 milijonų žmonių visame pasaulyje ir įsriegiama apie 25 mln. implantų. Jau 20 metų moderni implantologija gyvuoja ir Lietuvoje. Kasmet čia įsriegiama apie 70 tūkstančių dantų implantų.

Implantacija – šiandien pažangiausias būdas atstatyti tiek vieną, tiek ir kelis ar net visus prarastus dantis. Tokį gydymą viso pasaulio odontologai rekomenduoja dėl eilės priežasčių.

Patikima procedūra. Šiandien sriegiami implantai prigyja net 96-100 % atvejų ir nepriekaištingai tarnauja visą gyvenimą.

Neskausminga, nesudėtinga, greita operacija. Danties implantavimo procedūrai pakanka vietinio nuskausminimo, o pati operacija trunka vos 30-60 minučių.

Maksimalus estetinis rezultatas. Šiuolaikiškai implantuotą dantį nuo tikrojo atskirti gali tik paciento šypseną įdėmiai apžiūrinėjantis jo gydytojas.

STRAUMANN: PACIENTŲ IR GYDYTOJŲ PASIRINKIMAS NR. 1 VISAME PASAULYJE

Jau daugybę metų Straumann – populiariausi dantų implantai pasaulyje.* Išskirtinis dėmesys medicinos mokslui, nuolatinis technologijų tobulinimas, šveicariška kokybė, platus asortimentas ir visada lanksčios kainos lėmė tai, kad šiandien Straumann vardas tapatinamas su šiuolaikinės implantologijos kokybės standartu.

* – Straumann group Annual Report 2016.

 

GAMINTOJAS, KURIUO GALIMA PASITIKĖTI

Straumann – didžiausias dantų implantų gamintojas pasaulyje. Būdami dantų implantologijos pradininkai, turėdami ne vieną patentą Straumann gamina išskirtinius dantų implantus ir milijonams žmonių pasaulyje gražina šypsenas jau 40 metų.

Lietuvoje Straumann – nuo 2003-iųjų. Dėl išskirtinės kokybės ir geriausių rezultatų beveik kas antras Lietuvoje įsriegiamas dantų implantas yra pagamintas šveicarų.

Straumann atstovybės yra daugiau nei 70-yje šalių, todėl kad ir kur Jūs keliautumėte ir kas benutiktų, visada atsiras odontologas, dirbantis su Straumann implantų sistema.

TARPTAUTINIS ĮSIPAREIGOJIMAS VISAM GYVENIMUI

Straumann įsipareigoja, kad pacientui pašalinus implantą, naują Straumann implantą ar protezavimo detalę Jums pagalbą suteikusiam gydytojui artimiausias Straumann padalinys pristatys nemokamai ir Jums šie Straumann gaminiai nieko nekainuos (tačiau Straumann nekompensuoja pergydymo kainos).

60 metų Straumann istorija ir atstovybės daugiau kaip 70-dešimt šalių leidžia tikėtis, jog pacientai neliks be priežiūros kad ir kur benukeliautų, kad ir kiek metų po operacijos prabėgtų.

Straumann Roxolid SLActive implantas užtikrina geriausius gydymo rezultatus, todėl odontologijos klinikos savo nuožiūra gali prisiimti papildomų įsipareigojimų pasirinkus implantaciją su šiuo implantu.

Kyla klausimų?

Jei turite odontologinę problemą, į specialistus raginame kreiptis nedelsiant.