• Gryžti į pagrindinį puslapį


  Profilaktinės apžiūros metu (20min) pacientas supažindinamas apie dantų ir burnos ertmės higieną, trūkumus, pažeidimus, plombų būklę, reikalingumą pergydyti, pateikiamos rekomendacijos dėl dantų balinimo, estetinės odontologijos, bei bendros odontologinės konsultacijos, pasiūloma nuo ko pradėti gydymą. Profilaktinės apžiūros metu gydymo planas nesudaromas.
  Terapinės, protezavimo ar implantacijos konsultacijos metu (30-60 min.) pacientas informuojamas apie trūkumus, pažeidimus ir pasekmes burnos ertmėje, pateikiamos atitinkamo gydymo rekomendacijos, gydymo planas, kainos. Į konsultaciją įeina rekomendacijos dėl dantų balinimo, endodontinio gydymo, dantų šalinimo, ortopedinio gydymo (protezavimo), implantacijos.
  Savo vaikui raskite tokį specialistą, kuris ne tik puikiai išmanys vaikų odontologijos ypatumus, bet ir vaikų psichologiją. Tegul odontologas vaikui tampa draugu, gelbėjančiu nuo nemalonaus dantų skausmo ir padedantis juos išlaikyti sveikus ir gražius.
  Profesionali burnos higiena - dantų karieso, burnos gleivinės bei periodonto ligų, ankstyvaus dantų netekimo profilaktika. Viso to galima išvengti, 2 kartus per metus atliekant profesionalią burnos ertmės higieną.
  Klinikiniais tyrimais įrodyta, dantų balinimas, atliekamas prižiūrint gydytojui odontologui arburnos priežiūros specialistams, yra saugi procedūra. Po procedūros rekomenduojama 24- 48 val. vengti dažančių ir eroziją sukeliančių maisto produktų, tokių kaip citrusiniai vaisiai, uogos, gazuoti, rūgštūs gėrimai, kava, juoda ir žalia arbatos. Spalvos pasikeitimas po balinimo procedūros yra labai individualus ir gali būti nulemtas daugybės faktorių. Procedūrą rekomenduojama atlikti kartą per metus.
  Dantų implanto privalumai: Išsaugomi sveiki dantys, nes implantui nereikia papiladomos atramos, dėl kurios būtų šlifuojamis gretimi dantys. Dėl natūralios žandikaulio apkrovos ir nuolatinio raumenų darbo kramtant maistą, kaulas apsaugomas nuo nykimo, o veido forma nesusensta anksčiau laiko. Implantas yra kaip natūralus dantis, nejaučiamas diskomfortas nei valgant, nei šypsantis ar bendraujant. Implantas gali tarnauti visą gyvenimą, nuolat prižiūrint burnos ertmę ir profilaktiškai lankantis pas dantų gydytoją.
  Periodontologinis gydymas atliekamas kartu su Sirona SIROLaser Blue dentaliniu lazeriu. Lazerio terapija reiškia pažangiausią odontologiją ir šiuolaikišką pacientų priežiūrą. Dentaliniai diodų lazeriai suteikia žymius privalumus prieš konvencinius gydymo metodus, praktiškai be randų sugyja žaizdos ir sumažinamas bakterijų kiekis. Pacientams tai reiškia mažesnį pooperacinį skausmą ir sumažėjusį medikamentų poreikį.
  Kodėl svarbus dantų implantavimas?
  Netekus vieno ar kelių dantų dažniausiai diskomfortą pajuntame kramtydami maistą. Šią funkciją atstatyti galima taikant porą skirtingų gydymo metodų: protezavimą bei dantų implantavimą. Pacientui pasirinkus protezavimo procedūrą, atsižvelgiant į burnos ertmės būklę gydytojas gali pasiūlyti plokštelę (išimamas protezas) arba tiltelį (pritvirtinamas protezas). Tiek vienas, tiek kitas protezavimo būdas padeda atstatyti kramtymo funkciją bei pagerinti estetinį vaizdą. Tačiau tik pasirinkus dantų implantavimo procedūrą, galima sustabdyti kaulo nykimo procesą, pilnai atstatyti pirminę kramtymo funkciją bei pasiekti nepriekaištingų estetinių rezultatų. Be viso to, tinkamai prižiūrint burnos ertmės būklę, pasiektais rezultatais pacientas gali džiaugtis net ir kelis dešimtmečius.
  Chirurginis gydymas atliekamas tik tada, kai kiti konservatyvūs gydymo būdai nebeveiksmingi: Danties vainikas yra suiręs, nebetinkamas protezavimui; Sergama periodontitu, dantys tampa paslankūs; Audiniai šalia danties šaknies dažnai pūliuoja, tad nebegalimas endodontinis gydymas; Ortodontinio gydymo tikslais; Danties padėtis yra netaisyklinga; Lūžta danties šaknis; Sutrikęs danties dygimas; Planuojant protezavimą ar implantaciją; Pieniniai dantys yra suirę, paslankūs, ilgai neiškrenta.
  Dovanų kuponas puiki dovana tiems kurie rūpinasi ne tik savo, bet ir artimųjų ar draugų burnos ertmės sveikata, siūlome klinikos dovanų kuponus. Tai puiki dovana ir paskatinimas sveikatos bei grožio puoselėjimui. Dovanų kupono įsigijimo ir naudojimo taisyklės
 • 1. Dovanų kuponas patvirtina išankstinį apmokėjimą ir suteikia teisę Dovanų kupono turėtojui įsigyti šiose taisyklėse numatyta tvarka odontologinių paslaugų. Dovanų kuponas turi būti pateiktas prieš suteikiant paslaugas.
 • 2. Dovanų kuponą galima įsigyti odontologinėje klinikoje „INDLORA“
 • 3. Dovanų kuponas galioja 3 mėnesius nuo jo įsigijimo datos. Dovanų kupono galiojimo pradžios ir pabaigos galiojimo laikas nurodomas ant Dovanų kupono.
 • 4. Dovanų kuponas gali būti perduotas trečiam asmeniui
 • 5. Dovanų kuponas į pinigus nekeičiamas.
 • 6. Suteikiamų paslaugų sumai viršijant kupone nurodytą sumą, paslaugos gavėjas trūkstamą kainos dalį gali apmokėti grynaisiais, debetine arba kreditine kortele klinikos kasoje. Jeigu paslaugų suma yra mažesnė už kupone nurodytą pinigų sumą, skirtumas negrąžinamas.
 • 7. Įsigijant Dovanų kuponą PVM sąskaita faktūra nėra išrašoma.
 • 8. Prieš naudojant Dovanų kuponą yra būtina išankstinė registracija telefonu +370 682 61543
 • 9. Dovanų kuponas laikomas negaliojančiu, pasibaigus kupono galiojimo laikui arba negalint identifikuoti paslaugų sumos arba galiojimo laiko.
 • Neradote to ko ieškojote?

  Mes jums padėsime ir atsakysime į jūsų klausimus paskambinkite mums : +370 682 61543